Ertuğrul Doğan’dan Nwakaeme açıklaması!

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, transfer gündemi ve Trabzonspor’daki son durum hakkında açıklamalarda bulundu. 

A Spor’da konuşan Ertuğrul Doğan, Anthony Nwakaeme için de transfer sinyali verdi. 

“Abdullah Avcı ile hiç ayrılmamış gibiyiz” 

Ertuğrul Doğan açıklamasının devamında; “Abdullah Avcı ile hiç ayrılmamış gibiyiz. Hoca ile birlikte taraftarlarımız çok güzel günler gördü. Yıllar sonra gelen şampiyonluk sevinci… Biliyorsunuz Türkiye’de şampiyon olmak yetmiyor, kutlamak da önemli. Başımızda bir hoca varken Abdullah Avcı dahil kimseyle görüşmedim. Hoca ile arkadaş olarak her zaman konuştuk ama hiçbir zaman Trabzonspor olmadı konumuz o dönemde. Hocanın aklında Trabzonspor olduğunu göreve geldikten sonra gördük.” sözlerini sarfetti. 

Bjelica sözleri

Trabzonspor Başkanı, yollarını ayırdıkları Nenad Bjelica hakkında; “Bjelica’nın önceki takımlarındaki oyun Trabzon’a çok uygun bir oyundu. Her şey doğru olabilir ama sahaya yansımadıktan sona bunların hiçbir anlamı yok futbolda, Trabzon’da hiçbir anlamı yok. Maçları izlerken insanların oynanan futboldan ne kadar rahatsız olduğunu görüyordum. Trabzonspor Başkanı olarak gerekeni yapmam gerekiyordu. Hatay maçında bu işin olmayacağını anladım. Trabzonspor’un 2-0’dan maç kaybetmesini kabul edemem.” dedi. 

Anthony Nwakaeme için transfer açıklaması

Ertuğrul Doğan, eski oyuncuları için; “Nwakaeme çok profesyonel ve çok büyük futbolcu. Abdullah Avcı, Nwakaeme’yi isterse biz gider elimizden geleni yaparız.” açıklamasında bulundu. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x