İngiltere’de Ortalık Yıkıldı, Naptın Sen! Daha İmzası Kurumadı

Türkiye’nin yetiştirdiği genç yeteneklerden Abdülkadir Ömür, Trabzonspor’daki başarılı performansının ardından kadro dışı bırakılmasının şokunu atlatıp televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City’ye katıldı. Bu ani ve cesur kararıyla hem Türkiye’den hem de Avrupa’dan birçok talibi olan milli oyuncu, İngiltere’deki yeni macerasında kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

İNGİLİZ BASINI: “ABDÜLKADİR ÖMÜR, GELECEĞİN YILDIZI”

İngiliz basını, Abdülkadir Ömür’ün Hull City’ye transferiyle birlikte adeta coşkuyla karşıladı. Milli oyuncunun yetenekleri ve potansiyeli hakkında övgü dolu ifadeler kullanan medya kuruluşları, onu “Türk Messi” ve “Süper Türk” olarak nitelendirdi. Özellikle Premier Lig’e yükselme potansiyeli gösteren Hull City için Ömür’ün kritik bir oyuncu olacağına vurgu yapıldı.

TRABZONSPOR’DAN İNGİLTERE’YE

Trabzonspor formasıyla 211 maça çıkan Abdülkadir Ömür, bu süreçte 25 gol atıp 36 asist yaparak takımına önemli katkılar sağladı. Ancak yeni bir maceraya atılarak Hull City’ye transfer olan genç oyuncu, kariyerinde yeni bir sayfa açmayı hedefliyor. Ömür’ün İngiltere’deki performansı ve etkisi merakla bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x